خدمات پس از فروش

شیزن تولید کننده: صندلی اداری ,مبل اداری,صندلی مدیریتی,صندلی کارمندی,صندلی کنفرانسی,صندلی اداری قیمت,صندلی اداری,صندلی اداری طبی,صندلی اداری ,صندلی اداری استاندارد,قیمت صندلی اداری,صندلی اداری ارزان,صندلی اداری شیزن,بهترین صندلی اداری,صندلی شیزن,صندلی طبی,قیمت صندلی,صندلی در دیجی کالا,صندلی کامپیوتر

محصولات شیزن،صندلی مدیریتی ، صندلی کارمندی , مبل اداری , صندلی کنفرانسی آرمان شرکت شیـــزن تولید محصولات و ارائه خدماتی است که نماد خلاقیت، کیفیت و اعتماد باشد.

شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

  شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ | 12:37   0 نظر    بازدید

خدمات پس از فروش محصولات شیزن به شکل زیر انجام می گیرد.

1- در تهران خدمات پس از فروش از طریق خود شرکت انجام می گیرد، برای مواردی  که امکان رفع مشکل در محل  توسط کارشناس خدمات پس از فروش  ممکن باشد انجام می گیرد و در مواردی غیر محصول با ارسال به شرکت تعمیر می گردد.

* برای استفاده از خدمات پس از فروش با شماره 021-56452278 تماس بگیرید یا از طریق واتس آپ با ارسال مشخصات محصول و فاکتور خرید با شماره 09028351984 با ما در تماس باشید.

2- در سایر شهرها ارایه خدمات از طریق نمایندگی های رسمی فروش انجام می گیرد. 

خواهشمند است جهت استفاده از گارانتی محصولات فاکتور خرید خود را نگه دارید.

 

 مشتریان عزیز خارج از استان تهران لطفا برای خرید حتما از طریق نمایندگی فروش شهر خود اقدام نمایید. چون در صورت بروز مشکل  بخصوص مشکلات مربوط به ارسال از طریق باربری امکان سرویس دهی و‌استفاده از پتانسیل خدمات پس از فروش مقدور نخواهد بود

 

دیدگاه خود را بیان کنید