در باره ما

شیزن تولید کننده: صندلی اداری ,مبل اداری,صندلی مدیریتی,صندلی کارمندی,صندلی کنفرانسی,صندلی اداری قیمت,صندلی اداری,صندلی اداری طبی,صندلی اداری ,صندلی اداری استاندارد,قیمت صندلی اداری,صندلی اداری ارزان,صندلی اداری شیزن,بهترین صندلی اداری,صندلی شیزن,صندلی طبی,قیمت صندلی,صندلی در دیجی کالا,صندلی کامپیوتر

محصولات شیزن،صندلی مدیریتی ، صندلی کارمندی , مبل اداری , صندلی کنفرانسی آرمان شرکت شیـــزن تولید محصولات و ارائه خدماتی است که نماد خلاقیت، کیفیت و اعتماد باشد.

پنج‌شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

  پنج‌شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ | 11:08   0 نظر    بازدید

مبلمان اداری شیزن فعالیت خود را از سال 1383با تولید دو مدل صندلی اداری  اغاز نموده و در طی مسیر و شناخت بیشتر از بازار مبلمان اداری  فعالیت خود را گسترش داده و در سال 1388 با ثبت برند و علامت تجاری انحصاری  شیــــــــــــزن برای  تولید محصولات و همچنین برنامه ریزی برای دریافت نشان استاندارد ملی ایران، حیطه محصولات خود را نیزتوسعه داد. و در رسته های مختلف مدیریتی و کارشناسی و کارمندی و غیره به تولید صندلی اداری مبادرت نموده و از سال 1390 تولید مبل اداری را نیز به محصولات خود اضافه نموده است. و در طی این مسیر  شیزن با دریافت گواهی نامه های بین اللمللی و چندین نشان و تندیس برتر همواره تلاش نموده با بهبود مستمر در کنترل کیفیت و فرایندها رضایت مشتریان را بیش از گذشته جلب نماید. و همواره برای کسب دانش بیشر در زمینه ارگونومی مبلمان؛ همکاری با نهاد دانشگاه را مد نظر داشته است و به پشتوانه این تجربه شیزن سلامت فیزیکی افراد( بخصوص اسیب های ستون فقرات) را در استفاده از محصولات خود با رعایت راهنمایی های صورت گرفته در بروشور ارگونومی همراه صندلی ها  تضمین می نماید.

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید